FHS 2nd Semester Honor Roll

  • Thu Jun 28th, 2018 10:34am
  • Life

Seniors

Principal Award 4.0

Scott A. Archibald

Marissa S. Bailey

Kathryn R. Curtis

Herlinda F. Martin Perez

Iris R. Pullen

High Honor Roll 3.99-3.5

Brynn G. Peterson

Amber E. Hoagland

Samuel Gomez Ahilon

Marshal J. Grant

Fabiola Dominguez Gomez

Sage M. Baar

Angelica Diaz Greene

Jake D. Jacoby

Taegan J. Counsell

Bailee S. Kratzer

Katie M. Higby

Honor Roll 3.49-3.0

Marbella M. Ramirez

William P. Jeronimo Pablo

Ireni Ramos-Contreras

Miguel A. Ramirez Garcia

Izaiah J. Calloway

Ruben Rivera-Tejano

Devin C. Voyles

Juniors

Principal Award 4.0

Linda Cendejas-Parker

Keli J. Doyle

Danielle M. Helms

High Honor Roll 3.99-3.5

Julia M. Lausche

Rebekka J. Campbell

Cecilia Estrada-Elena

Caleb K. Clark

Gabriel G. Reaume

Luke M. Dahlgren

Brett M. Moody

Blanca Silva

Sandra Martinez-Pablo

Shane H. Queen

Saydee I. Smith-Peters

Honor Roll 3.49-3.0

Robert E. Anderson

Mia S. Bailey

Kaitlyn N. Wilson

Caleb R. Fuhs

Lynzee A. Jaksha

Keith R. Thompson

Maxwell H. Buckner

Stephanie Recinos-Valencia

Sophomores

Principal Award 4.0

Madelyn A. Archibald

Sydney A. Henderson

Brenna N. King

Karma S. Lapin

Rian F. Peters

Annhelica Wells

Robert E. Williams

High Honor Roll 3.99-3.5

Madison E. Carlson

Zachariah D. Johansen

Alaina P. Baker

Natalie M. Berry

Elizabeth Jackson-Cruz

Mary A. Cortez-Vazquez

Elliahna F. Kilmer

Olivia M. Gonzalez

Evelyn G. Aranda

Kendra L. Iotte

Ariel Morales-Sandoval

Honor Roll 3.49-3.0

Myah E. Dyer-Rondeau

Gyovanna D. Morales

Isabel L. Morelos-Sanchez

Jayden E. Olson

Patience K. Nelson

Kayci X. Trettevik

Elizabeth M. Adams

William A. Fleck

Kelsi R. Hess

Oscar Gonzalez Jr

Sheena C. Kosz-Cleveland

Colton R. Wilson

Kianna M. Vogel

Hannah J. Decker

Phoenix Hestand

Freshmen

Principal Award 4.0

Karen I. Ensastegui Salazar

Savannah R. Meyer

Skyler B. Steffen

High Honor Roll 3.99-3.5

Alexandria N. Gonzales

Natalie A. Lausche

Chloe A. Leverington

Emily G. Adams

Trey A. Depew

Mary M. Franklin

Carter H. Norbisrath

Colbie C. Rancourt

Catarina J. Gaspar Lucas

David Avalos Martinez

Ronal G. Pablo-Calmo

Micah Q. Truong

Irene M. Martin-Perez

Honor Roll 3.49-3.0

Tyler L. Fagan

Trey J. Baysinger

Jaden C. Lohrengel

Luis Rafael Zaragoza Mora

Haley L. Barker

Antonio A. Farias

Miriam M. Martin Mendoza

Kray R. Horton

Mersadies A. Coventon

Kasson P. Steffen

Mya R. Fisher

Luis M. Maldonado-Rodriguez

Carter J. Windle

Aristeo L. Ayala-Weed

Ryan M. Micheau