Forks High School celebrated 3rd Term Honor Roll with Popsicles out in the courtyard. Submitted Photo

Forks High School celebrated 3rd Term Honor Roll with Popsicles out in the courtyard. Submitted Photo

FHS Honor Roll 3rd Term 2018-19

  • Tue Jul 2nd, 2019 7:10pm
  • Life

Juniors

Principal Award 4.0

Mary A. Cortez-Vazquez

Olivia M. Gonzalez

High Honor Roll 3.99-3.5

Madelyn A. Archibald

Savannah M. Jinneman

Gyovanna D. Morales

Rian F. Peters

Oscar Gonzalez Jr

Brenna N. King

Annhelica Wells

Sheena C. Kosz-Cleveland

Evelyn G. Aranda

Emma R. White

Isabel L. Morelos-Sanchez

Paige Rondeau

Yulissa K. Hernandez-Beltran

Honor Roll 3.49-3.0

Alaina P. Baker

Jayden E. Olson

Myah E. Dyer-Rondeau

Phoenix Hestand

Chelsey S. Simons

Sophomores

Principal Award 4.0

Natalie A. Lausche

Savannah R. Meyer

Ryan F. Schuller

High Honor Roll 3.99-3.5

Mary M. Franklin

Tyler L. Fagan

Lucille A. Franklin

Alexandria N. Gonzales

Skyler B. Steffen

Emily G. Adams

Miriam M. Martin Mendoza

Colbie C. Rancourt

Irene M. Martin-Perez

David Avalos Martinez

Aristeo L. Ayala-Weed

Jaden C. Lohrengel

Karen I. Ensastegui Salazar

Ryan M. Micheau

Ronal G. Pablo-Calmo

Chloe A. Leverington

Micah Z. Collins

Wesley J. Gonzalez Camacho

Kray R. Horton

Honor Roll 3.49-3.0

Carter H. Norbisrath

Trey A. Depew

Catarina J. Gaspar Lucas

Trey J. Baysinger

Carter J. Windle

Micah Q. Truong

Mersadies A. Coventon

Kiona R. Claggett

Mya R. Fisher

Rafael C. Terrones

Jose Angel G. Gomez

Miriam E. Maestas

Sofia Ortiz Guevara

Luis F. Torres-Contreras

Antonio A. Farias

Luis Rafael Zaragoza Mora

Tyler J. Ellis

Kylee L. Robinson

Freshman

Principal Award 4.0

Nicole D. Winger

High Honor Roll 3.99-3.5

Jeidi C. Ahilon Perez

Marcos Mena

Cadence M. Puksta

Kennedi D. Trickey

Eugenia C. Elena

Myra J. Luong

Ayanna S. Qunneke-Johns

Haylee R. Robbins

Gustavus O. Aronson

Rhianna I. Dreher

Nghi D. Tran

Robert A. Smith

Connor E. Earls

Cristina Udave-Ramos

Sarah J. Curtis

Candida-Rose Sandoval

Riley J. Pursley

Hunter M. Bailey

Maria Y. Hernandez Colin

Jacob L. Weakley

Bret T. Ellis

Matthew T. Kamalu-Edlin

Honor Roll 3.49-3.0

Diana Garcia-Perez

Ashton C. Doyle

Kyrissa L. Duncan

David Contreras

Hayden T. Queen

Ethan Bello

Aspen L. Rondeau

Dolores J. Gaspar-Lucas

Isabella G. Perete

Litzy M. Recinos-Valencia

Alena G. Grafstrom