Second Term Honor Roll 2017-2018

  • Thu Mar 1st, 2018 5:33am
  • News

Seniors

Principal Award 4.0

Marshal J. Grant

High Honor Roll 3.99-3.5

Kathryn R. Curtis

Samuel Gomez Ahilon

Jake D. Jacoby

Herlinda F. Martin Perez

Scott A. Archibald

Brynn G. Peterson

Marissa S. Bailey

Fabiola Dominguez Gomez

Sage M. Baar

Taegan J. Counsell

Angelica Diaz Greene

Iris R. Pullen

Stephanie A. Miles

Isaias Mena Molina

Autumn L. Greiner

Honor Roll 3.49-3.0

Katie M. Higby

Miguel A. Ramirez Garcia

Devin C. Voyles

Bailey E. Queen

Ireni Ramos-Contreras

Keith R. Kullander

William P. Jeronimo Pablo

Ruben Rivera-Tejano

Amber E. Hoagland

Bailee S. Kratzer

Cassandra L. Garcia-Vazquez

Marco A. Reyes

Juniors

Principal Award 4.0

Linda Cendejas-Parker

Keli J. Doyle

High Honor Roll 3.99-3.5

Gabriel G. Reaume

Julia M. Lausche

Caleb K. Clark

Luke M. Dahlgren

Kaitlyn M. White

Danielle M. Helms

Brett M. Moody

Shane H. Queen

Sandra Martinez-Pablo

Honor Roll 3.49-3.0

Rebekka J. Campbell

Saydee I. Smith-Peters

Ashley R. Currie

Maxwell H. Buckner

Keith R. Thompson

Robert E. Anderson

Cecilia Estrada-Elena

Kaylee M. Ellis

Kaitlyn N. Wilson

Arsenio Bravo-Cruz

Seth M. Johnson

Caleb R. Fuhs

Sophomores

Principal Award 4.0

Olivia M. Gonzalez

High Honor Roll 3.99-3.5

Madelyn A. Archibald

Madison E. Carlson

Karma S. Lapin

Annhelica Wells

Robert E. Williams

Sydney A. Henderson

Elliahna F. Kilmer

Rian F. Peters

Zachariah D. Johansen

Brenna N. King

Alaina P. Baker

Ariel Morales-Sandoval

Evelyn G. Aranda

Gyovanna D. Morales

Natalie M. Berry

Yulissa K. Hernandez-Beltran

Jayden E. Olson

Kayci X. Trettevik

Oddin R. Wood

Mary A. Cortez-Vazquez

Isabel L. Morelos-Sanchez

Elizabeth Jackson-Cruz

Honor Roll 3.49-3.0

Bryan Elena

Sheena C. Kosz-Cleveland

Patience K. Nelson

William A. Fleck

Colton R. Wilson

Myah E. Dyer-Rondeau

Oscar Gonzalez Jr

Hannah J. Decker

Jalisa D. Perete-Greene

Sylvia G. Torres-Lopez

Renee L. Smith

Macy J. Luong

Chelsey S. Simons

Elizabeth M. Adams

Blake D. Hinchen

Kendra L. Iotte

Freshman

Principal Award 4.0

Emily G. Adams

Alexandria N. Gonzales

Savannah R. Meyer

High Honor Roll 3.99-3.5

Natalie A. Lausche

Carter H. Norbisrath

Trey A. Depew

Karen I. Ensastegui Salazar

Chloe A. Leverington

Skyler B. Steffen

Mary M. Franklin

Colbie C. Rancourt

Micah Q. Truong

Luis Rafael Zaragoza Mora

Catarina J. Gaspar Lucas

Wesley J. Gonzalez Camacho

Kiona R. Claggett

Jaden C. Lohrengel

Irene M. Martin-Perez

Antonio A. Farias

Ryan M. Micheau

Mya R. Fisher

David Avalos Martinez

Kray R. Horton

Ronal G. Pablo-Calmo

Honor Roll 3.49-3.0

Tyler W. Wood

Madeline J. Hillcar

Tyler L. Fagan

Carter J. Windle

Mersadies A. Coventon

Aristeo L. Ayala-Weed

Trey J. Baysinger

Miriam M. Martin Mendoza

Elijah J. Tabor

Lillian M. Bohl-Martin

Hector R. Perez Martin

Haley L. Barker

Luis M. Maldonado-Rodriguez

Kasson P. Tanner

Rafael C. Terrones