FHS 4th Term Honor Roll

  • Thu Jun 28th, 2018 9:15am
  • Life

Seniors

Principal Award 4.0

Scott A. Archibald

Marissa S. Bailey

Iris R. Pullen

High Honor Roll 3.5- 3.99

Brynn G. Peterson

Kathryn R. Curtis

Amber E. Hoagland

Herlinda F. Martin Perez

Bailee S. Kratzer

Taegan J. Counsell

Jake D. Jacoby

Samuel Gomez Ahilon

Katie M. Higby

Sage M. Baar

Marshal J. Grant

Marbella M. Ramirez

Honor Roll 3.0-3.49

Fabiola Dominguez Gomez

Hailey N. Woodruff

Joseph P. Trainor

Izaiah J. Calloway

William P. Jeronimo Pablo

Marco A. Reyes

Ireni Ramos-Contreras

Jeremiah A. Salinas

Ruben Rivera-Tejano

Juniors

Principal Award 4.0

Linda Cendejas-Parker

High Honor Roll 3.5- 3.99

Keli J. Doyle

Danielle M. Helms

Luke M. Dahlgren

Gabriel G. Reaume

Rebekka J. Campbell

Julia M. Lausche

Caleb K. Clark

Saydee I. Smith-Peters

Brett M. Moody

Cecilia Estrada-Elena

Blanca Silva

Kaitlyn N. Wilson

Stephanie Recinos-Valencia

Honor Roll 3.0-3.49

Robert E. Anderson

Shane H. Queen

Sandra Martinez-Pablo

Caleb R. Fuhs

Kean J. Batchelor

Lynzee A. Jaksha

Kaylee M. Ellis

Brandon M. Baar

Sophomores

Principal Award 4.0

Rian F. Peters

High Honor Roll 3.5- 3.99

Madelyn A. Archibald

Zachariah D. Johansen

Madison E. Carlson

Karma S. Lapin

Annhelica Wells

Sydney A. Henderson

Robert E. Williams

Alaina P. Baker

Natalie M. Berry

Brenna N. King

Mary A. Cortez-Vazquez

Elliahna F. Kilmer

Jayden E. Olson

Myah E. Dyer-Rondeau

William A. Fleck

Olivia M. Gonzalez

Gyovanna D. Morales

Ariel Morales-Sandoval

Isabel L. Morelos-Sanchez

Honor Roll 3.0-3.49

Evelyn G. Aranda

Patience K. Nelson

Kendra L. Iotte

Brady R. Edwards

Corina S. Holmes

Yesinia I. Jackson

Colton R. Wilson

FreshmEn

Principal Award 4.0

Karen I. Ensastegui Salazar

Alexandria N. Gonzales

Savannah R. Meyer

High Honor Roll 3.5- 3.99

Natalie A. Lausche

Chloe A. Leverington

Skyler B. Steffen

Mary M. Franklin

Trey A. Depew

Emily G. Adams

David Avalos Martinez

Catarina J. Gaspar Lucas

Ronal G. Pablo-Calmo

Carter H. Norbisrath

Trey J. Baysinger

Tyler L. Fagan

Irene M. Martin-Perez

Micah Q. Truong

Miriam M. Martin Mendoza

Honor Roll 3.0-3.49

Mya R. Fisher

Colbie C. Rancourt

Luis Rafael Zaragoza Mora

Antonio A. Farias

Jaden C. Lohrengel

Luis M. Maldonado-Rodriguez

Wesley J. Gonzalez Camacho

Taya J. Ides

Aristeo L. Ayala-Weed

Kray R. Horton

Kasson P. Steffen

Kiona R. Claggett

Ryan M. Micheau

Carter J. Windle