Juniors
Principal Award 4.0
Mary A. Cortez-Vazquez
Olivia M. Gonzalez
High Honor Roll 3.99-3.5
Madelyn A. Archibald
Savannah M. Jinneman
Gyovanna D. Morales
Rian F. Peters
Oscar Gonzalez Jr
Brenna N. King
Annhelica Wells
Sheena C. Kosz-Cleveland
Evelyn G. Aranda
Emma R. White
Isabel L. Morelos-Sanchez
Paige Rondeau
Yulissa K. Hernandez-Beltran
Honor Roll 3.49-3.0
Alaina P. Baker
Jayden E. Olson
Myah E. Dyer-Rondeau
Phoenix Hestand
Chelsey S. Simons
Sophomores
Principal Award 4.0
Natalie A. Lausche
Savannah R. Meyer
Ryan F. Schuller
High Honor Roll 3.99-3.5
Mary M. Franklin
Tyler L. Fagan
Lucille A. Franklin
Alexandria N. Gonzales
Skyler B. Steffen
Emily G. Adams
Miriam M. Martin Mendoza
Colbie C. Rancourt
Irene M. Martin-Perez
David Avalos Martinez
Aristeo L. Ayala-Weed
Jaden C. Lohrengel
Karen I. Ensastegui Salazar
Ryan M. Micheau
Ronal G. Pablo-Calmo
Chloe A. Leverington
Micah Z. Collins
Wesley J. Gonzalez Camacho
Kray R. Horton
Honor Roll 3.49-3.0
Carter H. Norbisrath
Trey A. Depew
Catarina J. Gaspar Lucas
Trey J. Baysinger
Carter J. Windle
Micah Q. Truong
Mersadies A. Coventon
Kiona R. Claggett
Mya R. Fisher
Rafael C. Terrones
Jose Angel G. Gomez
Miriam E. Maestas
Sofia Ortiz Guevara
Luis F. Torres-Contreras
Antonio A. Farias
Luis Rafael Zaragoza Mora
Tyler J. Ellis
Kylee L. Robinson
Freshman
Principal Award 4.0
Nicole D. Winger
High Honor Roll 3.99-3.5
Jeidi C. Ahilon Perez
Marcos Mena
Cadence M. Puksta
Kennedi D. Trickey
Eugenia C. Elena
Myra J. Luong
Ayanna S. Qunneke-Johns
Haylee R. Robbins
Gustavus O. Aronson
Rhianna I. Dreher
Nghi D. Tran
Robert A. Smith
Connor E. Earls
Cristina Udave-Ramos
Sarah J. Curtis
Candida-Rose Sandoval
Riley J. Pursley
Hunter M. Bailey
Maria Y. Hernandez Colin
Jacob L. Weakley
Bret T. Ellis
Matthew T. Kamalu-Edlin
Honor Roll 3.49-3.0
Diana Garcia-Perez
Ashton C. Doyle
Kyrissa L. Duncan
David Contreras
Hayden T. Queen
Ethan Bello
Aspen L. Rondeau
Dolores J. Gaspar-Lucas
Isabella G. Perete
Litzy M. Recinos-Valencia
Alena G. Grafstrom