Freshmen

Freshmen

FHS first term Honor Roll

  • Wed Dec 19th, 2018 8:26pm
  • News

Seniors

Principal Award 4.0

Fuhs, Caleb R.

Wilson, Kaitlyn N.

High Honor Roll

3.5 – 3.99

Campbell, Rebekka J.

Lausche, Julia M.

Doyle, Keli J.

Moody, Brett M.

Clark, Caleb K.

Helms, Danielle M.

Ness, Carson W.

White, Kaitlyn M.

Smith-Peters, Saydee I.

Dahlgren, Luke M.

Martinez-Pablo, Sandra

Johnson, Seth M.

Bravo-Cruz, Arsenio

Maxfield, Julia M.

Reaume, Gabriel G.

Thompson, Keith R.

Estrada-Elena, Cecilia

Wasankari, Justin

Honor Roll 3.0 – 3.499

Ellis, Kaylee M.

Voyles, Damin C.

Salazar, Joshua E.

Silva, Blanca J.

Batchelor, Kean J.

Jaksha, Lynzee A.

Queen, Shane H.

Vasquez, Rachel

Buckner, Maxwell H.

Engeseth, Trevor M.

George, Thomas A.

Morton, Iziah

Eastman, Jerome A.

Maestas, Anna E.

Reaume, Joseph B.

Decker, Race G.

Young, Dawson A.

Rockwell, Jaysin W.

Whidden, Jeffry T.

Qunneke, Domonyk A.

Bennett, Aaron M.

Anderson, Robert E.

Almazan, Nyko Y.

Biss-Rosa, Ezekiel T.

Juniors

Principal Award 4.0

Archibald, Madelyn A.

Peters, Rian F.

High Honor Roll

3.5 – 3.99

Hernandez-Beltran, Yulissa K.

King, Brenna N.

Wells, Annhelica

Kosz-Cleveland, Sheena C.

Gonzalez, Olivia M.

Cortez-Vazquez, Mary A.

Aranda, Evelyn G.

Torres-Lopez, Sylvia G.

Morales, Gyovanna D.

Dyer-Rondeau, Myah E.

Morelos-Sanchez, Isabel L.

White, Emma R.

Honor Roll 3.0 – 3.499

Iotte, Kendra L.

Morales-Sandoval, Ariel

Rondeau, Paige

Baker, Alaina P.

Jackson-Cruz, Elizabeth

Luong, Macy J.

Wilson, Colton R.

Smith, Renee L.

Elena, Bryan

Kilmer, Elliahna F.

Olson, Jayden E.

Gonzalez, Oscar Jr

Holmes, Corina S.

Vogel, Kianna M.

Hess, Kelsi R.

Perete-Greene, Jalisa D.

Sophomores

Principal Award 4.0

Adams, Emily G.

Lausche, Natalie A.

Mcguire, Rayney A.

Meyer, Savannah R.

High Honor Roll

3.5 – 3.99

Ensastegui Salazar, Karen I.

Schuller, Ryan F.

Steffen, Skyler B.

Teglia, Alexis A.

Martin-Perez, Irene M.

Franklin, Lucille A.

Avalos Martinez, David

Coventon, Mersadies A.

Leverington, Chloe A.

Martin Mendoza, Miriam M.

Fagan, Tyler L.

Horton, Kray R.

Lohrengel, Jaden C.

Maestas, Miriam E.

Mcgeisey, Isaiah M.

Micheau, Ryan M.

Gonzales, Alexandria N.

Rancourt, Colbie C.

Truong, Micah Q.

Collins, Micah Z.

Gaspar Lucas, Catarina J.

Pablo-Calmo, Ronal G.

Ayala-Weed, Aristeo L.

Terrones, Rafael C.

Fisher, Mya R.

Maldonado-Rodriguez, Luis M.

Robinson, Kylee L.

Wilson, Jaelyn M.

Farias, Antonio A.

Gomez, Jose Angel G.

Franklin, Mary M.

Baker, Hayden J.

Windle, Carter J.

Zaragoza Mora, Luis Rafael

Honor Roll 3.0 – 3.499

Steffen, Kasson P.

Ides, Taya J.

Baysinger, Trey J.

Norbisrath, Carter H.

Depew, Trey A.

Lukens, Paige G.

Torres-Contreras, Luis F.

Salazar, Madelyn E.

Gonzalez Camacho, Wesley J.

Hernandez-Flores, Otoniel Jr

Jones, Damon A.

Koskela, Erika S.

Santos-Delacruz, Andres

Freshman

Principal Award 4.0

Curtis, Sarah J.

Escobar, Juleana

Luong, Myra J.

Puksta, Cadence M.

Trickey, Kennedi D.

High Honor Roll

3.5 – 3.99

Ahilon Perez, Jeidi C.

Bailey, Hunter M.

Qunneke-Johns, Ayanna S.

Winger, Nicole D.

Aronson, Gustavus O.

Elena, Eugenia C.

Mena, Marcos

Ellis, Bret T.

Duncan, Kyrissa L.

Garcia-Perez, Diana

Pursley, Riley J.

Bouchard, Rylee A.

Earls, Connor E.

Hernandez Colin, Maria Y.

Olson, Logan K.

Doyle, Ashton C.

Bello, Ethan

Kamalu-Edlin, Matthew T.

Queen, Hayden T.

Robbins, Haylee R.

Sandoval, Candida-Rose

Perete, Isabella G.

Weakley, Jacob L.

Edwards, Lindsey R.

Grafstrom, Alena G.

Udave-Ramos, Cristina

Flores Contreras, Juan P.

Rondeau, Aspen L.

Smith, Robert A.

Contreras, David

Thompson, Riyen K.

Honor Roll 3.0 – 3.499

Kilmer, Dalton F.

Colfax, Damien L.

Hernandez, Dolores E.

Stute, Abigail R.

Gaspar-Lucas, Dolores J.

Morelos-Sanchez, Victor Jr

Guevara-Olea, Thalia C.

Recinos-Valencia, Litzy M.

Hillcar, Holly J.

Davis-Jackson, Jordan R.

Bowers, Donavahn

 

Sophomores

Sophomores

Juniors

Juniors

Seniors

Seniors